Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Останні кілька років відбувся величезний сплеск впровадження криптовалют. Люди все частіше купують біткойни та інші віртуальні валюти з різними цілями. Одна з яких – це оплата товарів, які купують в Інтернеті. Якщо ви створили інтернет-магазин за допомогою WooCommerce, то можете забезпечити для таких споживачів розрахунок за товари у криптовалюті завдяки плагіну Aurpay.

Aurpay — це глобальна компанія з блокчейн-технологій, яка пропонує інноваційний плагін криптоплатежів для WordPress. Він дає можливість компаніям WooCommerce будь-якого розміру приймати безпечні транскордонні криптовалютні платежі.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!

У цьому детальному огляді Aurpay Payments ви знайдете відповіді на ці запитання та переконаєтесь у всіх можливостях плагіна.

Огляд плагіну Aurpay

Огляд плагіну Aurpay
Aurpay пропонує крипто-платіжний шлюз, до якого можна отримати доступ через розширений API або офіційну платформу. Плагін спрощує надання криптовалюти як варіант оплати, що допоможе залучити більше клієнтів до вашого бізнесу. Це може навіть додати унікальний штрих до маркетингу — ваші соціальні медіа та PR-кампанії можуть включати той факт, що ви є одним із небагатьох бажаних магазинів, які приймають криптовалюти.

Aurpay має деякі унікальні конкурентні переваги як перед стандартними постачальниками платежів (PayPal, Stripe тощо), так і перед шлюзами криптовалютних платежів (bitpay, OpenNote, Coinbase Commerce тощо):

 1. Це може допомогти вам заощадити до 96% плати за газ для розрахунків і отримати майже миттєву оплату.
 2. Комісія за обробку є прозорою та набагато нижчою, ніж стягує більшість шлюзів: вона може бути навіть нижчою за 1% (можливо, 0,5%, залежно від рекламної акції Aurpay). Щоб вам було легше порівняти, більшість шлюзів криптовалютних платежів стягують комісію за обробку в розмірі близько 1%, тоді як PayPal стягує 2,9% + 0,3 дол. США за транзакцію.
 3. Aurpay має інноваційну функцію смарт-контракту, яка дозволяє 100% контролювати кошти без зберігання. Говорячи простою мовою, він не зберігає ваші кошти чи закриті ключі, тому ви маєте повну владу над отриманим платежем. (Для інформації: більшість криптовалютних бірж фактично контролюють ваші гроші, оскільки вони зберігають ваші ключі, і єдиний спосіб захистити активи — це зберігати їх у ланцюжку та в non-custodial гаманці).
 4. Плагін пропонує гарний дизайн оформлення замовлення та просте сканування QR-коду, що забезпечує набагато вищий коефіцієнт конверсії, ніж у конкурентів.

Практична робота з AurPay

Тепер давайте встановимо Aurpay на сайт WordPress із WooCommerce. Зробити це досить просто — просто виконайте наведені нижче кроки, і ви матимете спеціальний шлюз криптовалютних платежів, налаштований максимум за 10-15 хвилин.

По-перше, зареєструйте безкоштовний обліковий запис продавця на офіційному сайті Aurpay (це займе приблизно хвилину). Потім надайте Aurpay інформацію про свою компанію, щоб отримати доступ до функції криптовалютних платежів.

Встановлення плагіна Aurpay

Після налаштування облікового запису продавця встановіть і активуйте безкоштовний плагін Aurpay від WordPress.org .

Далі відкрийте інформаційну панель свого облікового запису продавця Aurpay і натисніть вкладку «Інтеграція». На цій вкладці виберіть WooCommerce CMS, щоб створити відкритий ключ. Цей ключ дозволить вашому сайту WooCommerce підключитися безпосередньо до шлюзу Aurpay.
Встановлення плагіна Aurpay
Скопіюйте відкритий ключ і перейдіть у WordPress → WooCommerce → Платежі. Потім натисніть «Керувати Aurpay», щоб отримати доступ до налаштувань плагіна. Тут введіть відкритий ключ і ввімкніть опцію оплати за допомогою Aurpay. Примітка: Ви також можете налаштувати спеціальне повідомлення, як-от «Оплата за допомогою Aurpay», і вибрати мітку вибору валюти оформлення.
Керувати Aurpay

Навігація інформаційною панеллю Aurpay

Щойно активуєте плагін Aurpay, транзакції, пов’язані з криптовалютами, почнуть відображатися на панелі інструментів Aurpay.

Інформаційна панель має гарний дизайн і дає вам огляд:

 • замовлення,
 • розумні контракти,
 • записи про вилучення,
 • рахунки-фактури,
 • варіанти інтеграції.

Замовлення

Вкладка «Замовлення» в Aurpay містить інформацію про ідентифікатор замовлення, суму криптовалюти, яку потрібно отримати за замовлення, і статус платежу. Ви також можете натиснути «ДЕТАЛІ», щоб переглянути посилання на магазин і суму фіата для конкретного замовлення. Для крипто-платежів, що успішно надійшли, ви також отримуєте можливість повернути конкретну або повну суму безпосередньо на адресу гаманця клієнта.

Розумний контракт

Смарт-контракт — це в основному набір самозабезпечуваних угод, які виконуються як код, що працює в блокчейні Ethereum. Ви можете створювати та пов’язувати смарт-контракти зі своїми депозитними адресами Aurpay, щоб забезпечити безпеку платежів, доступність і надійність.

Дивіться також:

Як ще прийняти оплату криптовалютою в WordPress

Потік транзакцій

На цій вкладці можна ознайомитися з різними транзакціями. Незалежно від того, чи приймаєте ви криптовалюту чи виставляєте рахунок клієнту, можете побачити такі деталі, як ідентифікатор транзакції, мережева плата, комісія за транзакцію тощо.

Замовлення
Управління гаманцем

Перейдіть до керування гаманцем, якщо хочете вивести криптовалюту з AurPay на свій особистий гаманець. Тут ви також знайдете записи про всі виведені вами кошти.

Рахунки-фактури

Окрім отримання прямих платежів від клієнтів, можете надсилати рахунок-фактуру будь-кому, хто запитує платіж у криптовалюті. Це працює як функція «Рахунок-фактура» в PayPal, за винятком того, що ви виставляєте рахунок у біткойнах, альткойнах або стейблкойнах.

Інтеграція

Розділ інтеграції – це місце, де ви створюєте відкритий ключ для свого розміщеного рішення електронної комерції. Aurpay інтегрується з більшістю популярних платформ електронної комерції, включаючи WooCommerce, Shopify, Wix, BigCommerce, Ecwid і OpenCart.

Розгортання Checkout Aurpay

Функціонал Aurpay чудовий і допомагає отримати більше конверсій, але як це налаштувати?

Просто: на інформаційній панелі адміністратора WordPress перейдіть у WooCommerce → Налаштування → Платежі.Потім натисніть кнопку «Керувати Aurpay» і встановіть прапорець «Увімкнути Aurpay». Нарешті натисніть «Зберегти зміни».

Тепер ви повинні побачити оплату через Aurpay на своєму веб-сайті WooCommerce.

Ось як клієнт може використовувати ваш новий варіант оплати:

Крок 1: Виберіть Aurpay.
Крок 1
Крок 2. Виберіть криптовалюту та сплатіть за допомогою гаманця.
Крок 2
Крок 3
Бачите інтуїтивно зрозумілий дизайн каси? Це набагато краще, ніж більшість криптовалютних кас, які виглядають так:

Дизайн каси
Тому будьте впевнені, що ваші клієнти будуть заінтриговані та мотивовані завершити оформлення замовлення.

Переваги використання Aurpay Crypto Gateway

Використання шлюзу Aurpay може принести масу переваг вашому веб-сайту WooCommerce. Ось деякі з них:

 • Aurpay працює цілий рік – ваш банк може не обробляти платежі у вихідні та святкові дні. Aurpay доступний цілодобово.
 • Він пропонує автоматичну конвертацію – вашим клієнтам не потрібно буде діставати калькулятор під час процесу покупки. Aurpay автоматично конвертує фіатну валюту в криптовалюту за ціною в реальному часі під час оплати.
 • Це зменшує ризик відкликання платежів. Оскільки криптовалюта базується на технології блокчейн, а обмін між фіатом і криптовалютою відбувається миттєво, транзакції неможливо підробити чи скасувати. Тому для продавця немає ризику шахрайства чи повернення платежів.
 • Міжнародні транзакції стають простішими – оскільки сторонні особи та посередники не будуть залучені до платіжного ланцюга, транзакції будуть простішими, дешевшими та швидшими, що полегшить вам розважати клієнтів за кордоном.

Ціноутворення

Плагін Aurpay Crypto Payments можна безкоштовно завантажити та встановити на вашому сайті WooCommerce. Але щоб почати приймати криптовалютні платежі, вам потрібно буде створити обліковий запис продавця та пройти підтвердження бізнесу на офіційному веб-сайті Aurpay.

Партнерська програма Aurpay

Постачальник шлюзу криптовалютних платежів нещодавно запустив програму заохочення партнерів для розробників і продавців. Щоб почати, зареєструйтеся як партнер і поділіться реферальним посиланням зі своїми клієнтами.

Прийняття криптовалютних платежів раніше було недосяжним для середнього продавця WooCommerce. Але з Aurpay ви легко отримаєте біткойни та альткоїни як плату за товари з вашого магазину.

Немає необхідності вивчати складний код або возитися з файлом .CSS, щоб увімкнути криптоплатежі. Просто підключіться до шлюзу Aurpay, що дозволяє здійснювати платежі, сумісні з усіма криптогаманцями.

Дайте своїм клієнтам свободу купувати ваші продукти та послуги за їхню улюблену криптовалюту. І насолоджуйтесь вищою конверсією та підвищеною лояльністю для вашого бізнесу.

Джерело: wplift.com

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!
Алексей Шевченко
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий