Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Хоча запуск партнерської програми може допомогти підвищити впізнаваність бренду та навіть різко підвищити дохід, часто для побудови успішної стратегії потрібні значні зусилля.

Щоб полегшити процес приєднання до партнерських програм, можна розширити функціональність свого сайту WordPress за допомогою плагінів. Однак визначення найкращих варіантів може бути складним і трудомістким.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!

Лого поста

Ми склали список найкращих доступних варіантів, які допоможуть вам ефективніше запускати партнерську програму, і це буде не надто складно. Використовуючи їх, можна поступово розробити маркетинговий план, який добре підійде саме для вашого бізнесу.

У цій публікації представлено вісім плагінів WordPress для партнерських програм. Ми пояснимо, що може запропонувати кожен із них, а також його ключові функції та варіанти ціноутворення.

1. MemberPress

MemberPress
Першим у нашому переліку є MemberPress, плагін WordPress для створення сайтів членства. Його використовують для створення, керування, продажу та відстеження підписок. Що стосується партнерської програми, то плагін можна використовувати, налаштувавши безкоштовне членство для своїх партнерів, Це наддасть їм доступ до ексклюзивного вмісту та інших ресурсів.

Деякі з основних функцій MemberPress включають:

 • Інформаційну панель користувача для самообслуговування.
 • Інтеграцію з Easy Affiliate.
 • Точне керування доступом для надання (і скасування) доступу до публікацій, сторінок, каналів, спільнот тощо.
 • Можливість проводити акції та роздавати подарунки на основі створення купонів.
 • Можливість створювати та продавати онлайн-курси.

Ціна плагіну: доступні три плани. Найпростіший план починається від 149 доларів на рік, тоді як план Pro досягає 349 доларів на рік.

2. Easy Affiliate

Easy Affiliate<
Далі розглянемо Easy Affiliate – плагін WordPress, створений спеціально для налаштування партнерських програм і керування ними. Ви можете відстежувати ефективність своїх партнерів на основі кількості кліків, які вони генерують. Цей плагін також дозволяє відстежувати продажі та платежі з панелі інструментів WordPress.

Деякі ключові функції Easy Affiliate:

 • Просте налаштування.
 • Проста конфігурація рівнів комісії, платіжних систем, рекламних посилань та банерів.
 • Персоналізована інформаційна панель для ваших афілійованих осіб, де вони можуть відстежувати свою статистику, редагувати дані свого облікового запису, завантажувати рекламні матеріали тощо.
 • Інтеграція з багатьма кошиками для покупок і платіжними шлюзами.

Ціна: Версія Merchant починається від 85 доларів США на рік і підходить, якщо ви запускаєте свою першу партнерську програму. Оновлення до версії для розробників коштує 165 доларів на рік.

3. Pretty Links

Pretty Links
Плагін Pretty Links пропонує рішення типової проблеми афілійованого маркетингу – інтелектуальне керування посиланнями. З такою кількістю партнерських посилань для відстеження, які потрібно створити та розповсюдити, важливо мати простий спосіб бути в курсі.

Вашим партнерам також буде корисно, якщо для легкого включення в публікації блогу та вміст соціальних мереж ви скоротите їх.

Деякі ключові функції плагіна Pretty Links включають:

 • Скорочення, маскування, відстеження та обмін партнерськими посиланнями.
 • Центральне місце для керування соціальними посиланнями, перенаправленнями та партнерськими посиланнями.
 • Можливість автоматичного додавання відповідних посилань до публікацій блогу.
 • Кілька варіантів перенаправлення посилань.
 • Відстеження кількості кліків для партнерських посилань.

Ціна: доступні три плани. Перший починається з $49 на рік, а найдорожчий — $149 на рік.

4. ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates
Плагін ThirstyAffiliates пропонує спосіб допомогти блогерам легше заробляти гроші, маскуючи довгі та потворні партнерські посилання. Цей процес також захищає комісійні від крадіжки, оскільки деякі шкідливі програми можуть захоплювати URL-адреси, розпізнані як партнерські посилання, і перешкоджати вашим партнерам отримувати дохід.

Основні функції плагіна ThirstyAffiliates:

 • Автоматично у ваші посилання інтегрує ключові слова.
 • Створює вичерпні звіти, щоб відстежувати продуктивність.
 • Дозволяє змінювати пункти призначення для міжнародних кліків за допомогою націлювання на країну.
 • Інтелектуально розкриває певні посилання (наприклад, щоб відповідати умовам обслуговування Amazon).

Ціна: ліцензія для власників одного сайту коштує 49 доларів на рік, тоді як ліцензія на п’ять сайтів коштує 99 доларів на рік. Також доступна ліцензія на десять сайтів за 149 доларів на рік.

Дивіться також:

Як додати калькулятор вартості на сайт WordPress

5. WPForms

WPForms
Плагін WPForms — це потужний і зручний конструктор форм WordPress із функцією перетягування. Можна почати з попередньо створених шаблонів, а також використовувати умовну логіку під час створення складних форм. Це буде в нагоді під час створення форми реєстрації партнера. Ключові особливості плагіну:

 • Легко вставляти форми в публікації блогу, сторінки, бічні панелі тощо.
 • Запобігає надсиланню спаму.
 • Створює багатосторінкові форми для покращення взаємодії з користувачем.
 • Інтегрує форми з такими платформами, як Paypal, Stripe, Mailchimp тощо.

Ціна: починається від 39,50 доларів США за базовий план і досягає 299,50 доларів США на рік за план найвищого рівня.

6. MonsterInsights

MonsterInsights
Плагін MonsterInsights дозволяє відстежувати веб-сайт на різних пристроях і в кампаніях. Це допомагає використовувати аналітику для моніторингу продуктивності та ефективності ваших афілійованих компаній. Можна переглядати статистику в реальному часі та Google Analytics на інформаційній панелі WordPress.

MonsterInsights допоможе:

 • Відстежувати кліки партнерських посилань, рекламних банерів та інших вихідних посилань.
 • Сайту відповідати законам про конфіденційність, таким як Загальний регламент захисту даних (GDPR).
 • Інтеграція з такими плагінами, як WooCommerce, WPForms, MemberPress, Pretty Links тощо.
 • Атрибутні посилання, які дозволяють дізнатися, які кнопки та посилання із закликом до дії (CTA) отримують найбільше кліків.
 • Відстежуйте численні показники, щоб зрозуміти, наприклад, як використовується ваш сайт або коли публікації найбільше цікавлять читачів.

Ціна: доступна безкоштовна версія з обмеженою функціональністю. План Plus коштує 99,50 доларів США на рік, а відтак вартість зростає.

7. RafflePress

https://rafflepress.com/
Один із надійних способів збільшити список підписників, відвідуваність веб-сайту та залученість — це влаштовувати розіграші та конкурси, або дозволяти своїм рекламним партнерам робити це. Це саме те, чого плагін RafflePress допомагає досягти своїм користувачам.

Деякі ключові функції RafflePress включають:

 • Конструктор із функцією перетягування.
 • Попередньо створені шаблони, адаптивні та зручні для мобільних пристроїв.
 • Інструменти для запобігання шахрайським записам.
 • Інтеграція соціальних медіа з Facebook, Twitter, Youtube тощо.

Ціна: найпростіший план коштує 39,20 доларів на рік за один сайт, 79,20 доларів на рік для трьох сайтів, 159,20 доларів на рік для 20 сайтів або одноразовий платіж у 359,20 доларів за необмежену кількість сайтів.

8. SmashBalloon

SmashBalloon
Останній плагін у нашому списку, SmashBalloon дозволяє відображати персоналізований контент із різних соціальних мереж, таких як Instagram і Twitter. Можна використовувати SmashBalloon, щоб розмістити на веб-сайті канали соціальних мереж із зображенням цікавих та впливових людей.

Деякі з найвидатніших функцій цього плагіну включають:

 • Можливість налаштувати зручні для пошукової системи соціальні стрічки в WordPress.
 • Налаштування каналів до стилю й ідентичності свого бренду.
 • Додавання вподобайок, розповсюдження та коментарів для соціального підтвердження.
 • Дозволяє користувачам взаємодіяти з контентом соцмереж прямо з вашого сайту.

Ціна: щоб інтегрувати канали з будь-якої з чотирьох доступних соціальних платформ, можна підписатися за 49–149 доларів США на рік, залежно від того, на скількох сайтах ви хочете це використовувати. Також можете вибрати пакет All-Access, який включає канали з усіх чотирьох платформ, за ціною 299 доларів США на рік.

Незважаючи на те, що WordPress є потужним за замовчуванням, можуть знадобитися додаткові функції, щоб підвищити вашу ефективність як власника бізнесу. На щастя, є кілька надійних варіантів плагінів, як ті, що ми представили вище, які можуть допомогти.

Підсумовуючи, існує багато чудових плагінів WordPress для афілійованих програм, які можуть допомогти зробити вашу програму ефективнішою. Ви можете налаштувати безкоштовне членство для своїх партнерів, щоб надати їм доступ до ексклюзивного контенту за допомогою плагіну MemberPress, відстежувати продажі партнерів і комісійні за допомогою Easy Affiliate, керувати посиланнями за допомогою Pretty Links тощо.

Джерело: easyaffiliate.com

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!
Алексей Шевченко
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий