Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Якщо ви хочете увійти в світ криптовалют і почати приймати цифрову валюту, як-от біткойн, для своїх продуктів і послуг, ця стаття саме для вас.

Мова піде про CoinGate, шлюз обробки криптоплатежів для магазинів WooCommerce, його особливості та функціональні можливості. Також подивимося, як він працює на веб-сайтах WordPress.

Короткий огляд CoinGate шлюзу

CoinGate — це процесор платежів у цифровій валюті, який може допомогти вам приймати платежі в Bitcoin, Ethereum, Litecoin та понад 70 інших популярних криптовалютах. Це також дозволяє вам або іншим особам торгувати біткойнами в екосистемі цифрової валюти.
CoinGate
Платіжний шлюз CoinGate постачається з плагіном розширення WooCommerce, який інтегрується з веб-сайтом і допомагає приймати Bitcoin, Ethereum, Litecoin та інші криптовалюти як форму оплати.

Що стосується ціноутворення, то не потрібно платити за місячну або річну підписку, оскільки ви платите на ходу за системою ціноутворення 1% комісії. Треба сплачувати лише 1% комісійних за всі плагіни, веб-сайти, API та платежі, пов’язані з вашим обліковим записом.

Чому настав час приймати криптоплатежі на своєму веб-сайті?

Перш за все, додаткові опції для оплати продуктів на веб-сайті призведуть до того, що більше людей куплять ваші продукти та послуги. Крім того, він усуне перешкоди для міжнародних платежів і допоможе  розширити свою клієнтську базу на міжнародному рівні.

Оскільки біткойн або будь-яка інша криптовалюта децентралізовані, не потрібно покладатися на таку установу, як банк, для обробки своїх платежів. Натомість ваші транзакції є безпечними та анонімними та перевіряються реєстром блокчейну.

Деякі банки та платіжні шлюзи можуть брати високі комісії за транзакції, що збентежить клієнтів, коли зрештою саме вони сплатять високу ціну. Ваші клієнти будуть більш схильні розміщувати замовлення з нижчими комісіями за обробку.

Інші переваги - анонімність і запобігання шахрайству, теж надаються криптовалютними платежами. Враховуючи все це, додавання криптовалюти як способу оплати — це неважко, але важливо для бізнесу.

Особливості CoinGate

Перш ніж ми зможемо вивчити інтерфейс платформи, давайте подивимося на визначні особливості CoinGate.

Приймаються різні валюти

Не тільки біткойн та Ethereum, ви можете приймати платежі у понад 70 криптовалютах з можливістю конвертувати їх у фіат. Існує мінімальний ліміт зняття коштів у 50 доларів США, але можна конвертувати та знімати свої надходження будь-коли, якщо відповідаєте вимогам щодо виплат.
Особливості CoinGate

Холодне зберігання

Хоча криптовалюти є більш безпечними завдяки відстеженням блокчейну, все ж таки були випадки злому та спроби незаконного доступу до облікових записів. CoinGate зберігає всі ваші криптовалюти в безпечних гаманцях холодного зберігання, щоб запобігти цьому. Ваші гроші зберігаються в захищеному холодному сховищі, де жоден хакер не зможе дістатися та вкрасти ваші гроші.

Сильна мережа бізнесу

У Crypto світі стратегічні ділові відносини та партнерські відносини можуть дати значний важіль, який високо цінується в CoinGate. Вони мають стратегічні зв’язки з біткойнами, Changelly, Elliptic, Simplex і Dao Pay.

Підтримується кілька країн

Маючи понад 100 компаній і 50+ місцевих валют для продавців, ви отримаєте підтримку майже в кожному великому географічному регіоні. Можете перевірити, чи підтримується шлюзом конкретна країна, відвідавши відповідну сторінку.
Підтримується кілька країн

Детальні ресурси

Прийняття платежів у криптовалюті для деяких може стати проблемою, оскільки для багатьох це все ще нова концепція, і інтеграція її у ваш платіжний шлюз може здаватися недосяжною.

Щоб вирішити цю проблему, CoinGate має сторінку різноманітних ресурсів, що до початку роботи, швидкої допомоги і навіть допоможе вам перевірити курси обміну в реальному часі для всіх валют.

Панель приладів і навігація

Панель інструментів CoinGate має акуратний і зрозумілий інтерфейс з усіма параметрами навігації ліворуч та інформацією про цю вкладку в центрі. Ви можете купувати та продавати криптовалюти на платформі, а також відстежувати розміщені замовлення, оплачуючи криптовалютами.
Платіжний шлюз для криптовалюти в WooCommerce
Можна налаштувати параметри виплат за замовчуванням у розділі Налаштування облікового запису > Налаштування виплат, щоб не було перерв у випуску регулярних виплат.

Налаштування виплат

Кілька варіантів інтеграції

Ви отримуєте чотири різні способи приймати та обробляти криптовалютні платежі для вашого бізнесу.

  1. API
  2. Кнопка оплати
  3. POS рішення
  4. Плагін WordPress.

Для веб-сайтів WordPress необов’язково використовувати метод плагінів, але це спрощує роботу. Якщо ви не веб-фахівець і не маєте досвіду роботи з API та токенами, я рекомендую використовувати плагін WordPress.

Дивіться також:

Плагіни для прийома оплати криптовалютою в WordPress

Підтримка клієнтів та ресурси

CoinGate має обширну документацію, яка допоможе визначити та вирішити проблеми з налаштуванням шлюзу. Крім того, якщо потрібно зв’язатися з командою підтримки клієнтів, скористайтеся їхньою підтримкою електронною поштою.
Підтримка клієнтів та ресурси

Прийом криптоплатежів за допомогою CoinGate

Щоб почати приймати криптовалюти у вашому магазині WooCommerce, потрібно створити обліковий запис у CoinGate і підтвердити його. Створити новий обліковий запис можна швидко, але для його підтвердження може знадобитися близько 14 днів., оскільки процес перевірки здійснюється вручну.
Прийом криптоплатежів

Плагін CoinGate WordPress

Плагін CoinGate WordPress
Хоча є й інші потужніші варіанти прийняття платежів, такі як API, кнопка оплати та рішення POS, для початківців рекомендуємо встановити та інтегрувати плагін WordPress. Його можна швидко налаштувати, а не возитися з API.

Установка плагіна досить проста, він запускається за кілька хвилин. Перейдіть до інформаційної панелі WP Admin > Plugins > Add New та знайдіть плагін CoinGate та встановіть його за звичним алгоритмом.
Установка плагіна
Після активації плагіна налаштуйте облікові дані API, надані вашим постачальником платіжного шлюзу.

Щоб налаштувати плагін CoinGate, перейдіть до WooCommerce > Налаштування > Платежі та увімкніть режим оплати CoinGate.
Налаштування
Вставте свій маркер аутентифікації API у відповідне поле та виберіть валюту виплати.

Можна додати власний опис, щоб надати вашим клієнтам більше пояснювальної інформації.

Власний опис
Хоча плагін добре працював у нашому тестовому середовищі, він все ще сумісний лише з версією WordPress до 5.8.4. Щоб переконатися, що версія плагіна добре працює з усіма версіями WP, плагін потрібно протестувати з останньою версією на WordPress, щоб не було жодних сюрпризів.

Якщо ви скептично ставитеся до сумісності плагіна з новішими версіями, ви можете безпосередньо інтегрувати платіжну систему за допомогою API та кнопок «Оплата».

Після того, як маркер API і процесор платежів налаштовано, можете протестувати оформлення замовлення на своєму веб-сайті. Якщо хочете протестувати його на демонстраційному веб-сайті, отримайте доступ до цього демо сайту для CoinGate.
Платіжний шлюз для криптовалюти в WooCommerce
Тут клієнт може вибрати валюту з першого списку, а якщо захоче розрахуватися певною валютою, треба вибрати її зі списку «Інші валюти».

Вибравши потрібний крипто-гаманець, клієнту потрібно просто відправити вказану суму на вказану адресу та позначити замовлення як оплачене. Після підтвердження платежу в мережі біткоїн ваша транзакція буде позначена як успішна.
Потрібний крипто-гаманець

Ціноутворення

Якщо говорити про ціни, то ви сплачуєте лише 1% комісії за використання платіжного шлюзу, і не потрібно нічого платити наперед, щоб почати приймати платежі у криптовалюті. Однак, якщо ви купуєте валюту за допомогою кредитної або дебетової картки, то потрібно сплатити 8% комісії за транзакцію.
Платіжний шлюз для криптовалюти в WooCommerce
Для деяких рахунків для переказу існує мінімальний ліміт зняття коштів, а для деяких також стягується комісія. Комісія за зняття коштів може варіюватися від 0% до 2% залежно від цільового рахунку та суми. Детальна інформація про це доступна на сторінці Прайс.

Вердикт для CoinGate щодо прийому криптоплатежів

Якщо ви з нетерпінням чекаєте прийому та обробки криптовалюти на своєму веб-сайті або у вашому магазині WooCommerce, CoinGate — це гарне рішення з надійною інфраструктурою для обробки ваших платежів.

Хоча приймати біткойни та інші валюти спочатку може бути дещо заважким, це може відкрити багато можливостей для бізнесу.

Враховуючи додаткові переваги, CoinGate поставляється з досить лояльною моделлю комісії 1%. Незважаючи на те, що існує ліміт зняття коштів у 50 доларів, можна конвертувати свої кошти в фіат будь коли.

Якщо ви не впевнені у своєму вмінні, можете запустити демо-версію CoinGate, і подивитися, як вона виглядатиме в дії.

Джерело: wplift.com

редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий