Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Ведення бізнесу займає багато часу, і, за останніми підрахунками, у добі лише 24 години. Важливо розподілити свій час — інакше накопичена клієнтська база звернеться  за послугами в інше місце, і вся ваша наполеглива праця буде марною.

Лого огляду

Один із аспектів бізнесу, який потребує найбільшої уваги, – це, можливо, ваш веб-сайт. І хоча присутність в Інтернеті є абсолютно важливою, може бути важко знайти правильну тему для ваших потреб.

Вибрати відповідну тему для вашого бізнесу неважко, якщо знаєте, на що шукати. Наявність в комплекті плагіна контактної форми дає змогу клієнтам зв’язуватися з вами, а також важливий спосіб відображення інформації про компанію та місцезнаходження. Якщо це пов’язано з підходом та потребами вашого бізнесу, можна оцінити інтеграцію теми в соціальні мережі. Нарешті, гнучкість дизайну макета є хорошою ідеєю, якщо ви плануєте редизайн веб-сайту в майбутньому.

У цій публікації ми вручну вибрали найкращі бізнес-шаблони WordPress у 2022 році. Завдяки своїй гнучкості та настроюваності ці теми можуть покривати цілі майже кожного бізнесу.

Qwery

Qwery
Багатоцільовий бізнес-шаблон WordPress з підтримкою RTL, що надає змогу створити сайт на будь-якій мові. Комплект містить готові шаблони для дизайнерів інтер'єру, клінінгових, логістичних та транспортних компаній, для організаторів концертів, свят, курсів, креативних агенцій та фрілансерів, ресторацій, кафе та хлібопекарень, сайтів, що надають послуги з електрообладнання та кліматичних систем, криптовалютних на фінансових компаній, зоомагазинів та бутиків з продажу косметики. І цей перелік ще не вичерпано, тому наполягаємо подивитися демо-версію.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Kicker

Kicker
Багатоцільовий шаблон для журналу або блогу WordPress розроблений на основі редактора Gutenberg. Розробники пропонують 1000+ унікальних варіантів макета, завдяки яким ви зможете налаштувати новинний або фінансовий блог, журнал мод, спортивну газету, блог найкращих ресторанів або кулінарних рецептів, мандрівок, туристичних пропозицій, сайти опитувань та тестів, криптовалютні майданчики та цифрові ресурси тощо.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінгг

Hoverex

Hoverex
Супер актуальний шаблон WordPress для сайту криптовалют, NFT та ICO. Привабливий дизайн підійде також для фінансових та бухгалтерських блогів, сайтів криптокоучев та фінансових консультантів. Шаблон містить спеціалізовані плагіни для роботи з криптовалютою, тому ви зможете продати свою монету або приймати пожертви та платежі реальними грошима або у криптовалютах, таких як біткойн, ефіріум тощо. Рейтинг 5 зірок від 1000+ покупців говорить про якість цього шаблону.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінгг

Panda

Panda

Шаблон для креативної маркетингової або рекламної агенції, цифрового та графічного дизайну, бюро зі створення веб-сайтів, послуг з SEO оптимізації, SMM тощо. Шаблон буде гарно виглядати й на сайтах консалтингових та інвестиційних компаній, стартапів, юридичних консультацій, і навіть підійде для маркетингового блогу або блогу бізнес-новин. Шаблон створена на основі Elementor, що надає вам додатково безліч варіантів власно налаштувати свій сайт під вимоги бренду.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Corbesier

Corbesier
Стильний шаблон WordPress для сайту про сучасну архітектуру та дизайн інтер'єру, архітектурного бюро, будівельних компаній та приватних дизайнерів внутрішнього та зовнішнього інтер'єру. Шаблон Corbesier сумісний з плагіном для онлайн торгівлі WooCommerce, тому можете ще й відкрити інтернет-магазин декору, будівельних матеріалів. інструментів.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Quirky

Quirky

Ще один шаблон блокчейн індустрії - Quirky. Він розроблений спеціально для WCFM Marketplace NFT, токенів і блокчейнів, підійде для блога про криптовалюту. На цьому шаблоні можна легко створити лендінг тренінгу або навчального курсу, блокчейн-гри, портфоліо NFT. Радимо подивитися на демо, бо впевнені, що цей шаблон вас зачепить.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Reprizo

Кращі бізнес шаблони WordPress 2022

Елегантний WordPress шаблон для магазину ювелірних виробів та годинників, майстерні з ремонту та догляду за ними. Цей шаблон підійде й для приватних ювелірів, які виготовляють ювелірні прикраси на замовлення. Всі готові макети сторінок та блогу можна редагувати, або створювати нові, через вбудований в шаблон конструктор сторінок Elementor та колекцію шорткодів.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Pathfinder

Pathfinder

Спеціалізований шаблон для бізнесу з вантажних перевезень, логістики та поштових послуг. Pathfinder буде однаково гарно виглядати як на корпоративному сайті логістичної компанії, так і на сайті приватного підприємця, який пропонує послуги з транспортування. Готові сторінки, що входять в комплект, дають змогу запустити ваш сайт в найкоротший термін.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Asclepius

Asclepius

Вагому частку  у сучасному бізнесі займає медична галузь. Шаблон Asclepius підійде для медичної клініки, центру, приватного кабінету ортодонта, стоматолога, дерматолога, салону краси, будь-якого закладу охорони здоров'я, масажного салону, оздоровчого центру тощо. Сумісність з плагіном WooCommerce надає можливість відкрити власний офлайн і онлайн магазин медичних товарів та обладнання.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

The Flash

Кращі бізнес шаблони WordPress 2022

Ще одна не менш актуальна тема ніж криптовалюта, електромобілі. Шаблон The Flash розроблений для бізнесу електромобілів та зарядних станцій, станцій технічного обслуговування та ремонту електромобілів, магазинів запчастин для електромобілів, скутерів, електросамокатів та велосипедів. В пакет шаблону входять готові макети сторінок, що значно пришвидшує запуск сайту.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Питання що часто задаються

Поради щодо вибору шаблону WordPress для бізнес-сайту

Вибір найкращого бізнес-шаблону WordPress — це не остання задача, яку ви повинні зробити.

Характеристики, які повинна мати якісний бізнес-шаблон:

 • SEO-оптимізований,
 • Готовий до мобільних пристроїв (адаптивний),
 • Висока продуктивність (швидкість),
 • Конструкція з високою конверсією,
 • Підтримка Google Maps,
 • Легке налаштування,
 • Без помилок у коді та функціоналі,
 • Велика підтримка.

Найважливішим з них є вибір SEO-оптимізованого шаблона. Коли починаєте створювати онлайн-бізнес або просто переміщаєте місцевий бізнес в Інтернет, ви робите це, щоб отримати більше клієнтів. Хто більше, ніж Google, може привести вам нових клієнтів? Ніхто! Безсумнівно, що Google Organic – це перше джерело відвідувань, яке шукають усі.

Не всі шаблони WordPress включають усі необхідні технічні функції SEO, які повинен мати веб-сайт: адаптивність до мобільних пристроїв, швидкість, розмітка структурованих даних, включаючи тег H1, коли це необхідно, тощо.

Ще один важливий фактор, який може заощадити багато часу та грошей при виборі бізнес-шаблону, - це отримати шаблон без помилок і зі швидкою техпідтримкою. Отже, вам слід перевірити параметр останнього оновлення та час відповіді підтримки.

Як створити бізнес-сайт на WordPress?

Створення бізнес-сайту є складним процесом, якщо ви хочете, щоб він був виконаний правильно. Усе починається зі створення та вибудовування всіх функцій вашого бізнесу. Після того, як створили його в документі, вам слід організувати навігацію по сайту.

Організація навігації є однією з найважливіших частин при створенні бізнес-сайту. Він визначає, як користувачі переглядатимуть веб-сайт, і так, це також важливо для пошукових роботів Google.

Наступним кроком є ​​створення або оновлення бренду сайту. Логотип та кольори є важливими частинами бренду. Люди, які переглядають ваш веб-сайт, створять зв’язок з вашим бізнесом, якщо ви виберете правильний логотип та кольори.

Ще одним важливим кроком є ​​вибір правильного хосту для бізнес-сайту WordPress. Існує багато хороших хостингових платформ для бізнес-сайтів.

Після вибору теми, яка ідеально відповідає вашому бренду, має хороший рейтинг, підтримку та функції SEO, почніть створювати свій бізнес-сайт. Ваш бізнес для вас золото! Ви не можете дозволити йому вийти з ладу через зловмисне програмне забезпечення, неправильну конфігурацію тощо.

Останній крок, який, напевно, багато людей пропускають, - це коефіцієнт конверсії. Тестуйте, тестуйте, тестуйте, тестуйте стільки, скільки можете. Змініть кнопки, тексти, заклики до дії та дізнайтеся, що краще підходить для вашого бізнесу. Використовуйте інструменти тестування A/B, теплові карти тощо.

Чи варто платити за бізнес-шаблон?

У наш час знайти хороший шаблон WordPress безкоштовно не так вже й складно. Ви можете знайти дійсно дивовижні безкоштовні та адаптивні теми WordPress для бізнес-сайтів. Але є деякі фактори, які ви повинні враховувати, і ТАК , ви повинні заплатити за шаблон WordPress. Вибираючи безкоштовний шаблон WordPress, імовірно, ви отримаєте всі основні функції, але пропустите важливі функції, такі як липкий заголовок, можливість налаштування, високоякісні макети сторінок та найважливіша підтримка преміум-класу.

Як дізнатися, чи тема не містить помилок?

Як пояснювалося, ви повинні вибрати правильний шаблон та переконатися, що він не містить помилок. Але як я можу дізнатися, чи є в шаблоні помилки? Ось деякі показники, які допоможуть вам знайти правильний шаблон:

 1. Останнє оновлення – перед покупкою перевірте, чи підтримується шаблон та чи актуальний він.
 2. Кількість продажів – коли шаблон має багато продажів, у автора є всі необхідні ресурси для підтримки її з усіма необхідними оновленнями.
 3. Рівень автора – Elites & Power Elites на Themeforest, ElegantThemes тощо, усі вони є авторитетними творцями шаблонів.
 4. Рейтинг – якщо ви купуєте у Themeforest, перегляньте рейтинги та коментарі до шаблону.
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий