Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Керувати системою управління навчанням (LMS) не завжди легко. Ви повинні відповідати очікуванням учнів. І справа не лише у змісті. Оскільки технологія розвивається, треба оновити свою платформу електронного навчання, щоб забезпечити своїм учням безпечну та інтуїтивно зрозумілу платформу.

З-поміж багатьох існуючих тем, яка тема WordPress LMS допоможе виділити ваш веб-сайт онлайн навчання? Давай дізнаємось!

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!

Найкращі теми WordPress для сайту з LMS навчанням

Як вибрати найкращу тему LMS WordPress?

Веб-сайт LMS — це платформа онлайн навчання, за допомогою якої вчитель, викладач, тренер або установа проводить онлайн-курси для зареєстрованих студентів. Ці курси включають навчальні відео, матеріали для читання та вправи, які допоможуть студентам навчатися інноваційним способом.

Якщо ви думаєте створити власний веб-сайт LMS, якісна тема LMS WordPress є обов’язковою. Це гарантує, що ваш веб-сайт матиме зовнішній вигляд веб-сайту з системою управління навчанням і підтримує функції на основі LMS.

Теми LMS для сайту WordPress актуальні в 2022 році

Коли ви обираєте тему LMS WordPress, завжди вибирайте ті, які мають найкращу сумісність із плагінами LMS.

Anesta

Anesta

Ця тема розроблена спеціально для інтранету/екстранету з акцентом на продуктивності та зручності використання. Тому тут створений зручний доступу до корпоративних даних, у тому числі до освітніх програм, теоретичних даних, відеоматеріалів тощо. завдяки плагіну LearnDash LMS тема має повнофункціональні інструменти для проведення онлайн-курсів, як платних, так і безкоштовних.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Facultic

Facultic

Сучасна освітня тема WordPress, створена для навчальних закладів, як онлайн, так і офлайн навчання, тому підійде для курсів різних напрямків, дошкільних закладів, початкової школи, середньої школи та вищої освіти. Тема має адаптивний дизайн. Отже, будьте впевнені, що програма вашого курсу ідеально адаптується до будь-якого пристрою.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Education Center

Найкращі теми WordPress для сайту з LMS навчанням

Якщо ви шукаєте простий спосіб створити повноцінний веб-сайт інтернет навчання, кращого вибору не може бути. Тема має безліч параметрів налаштування, як-от кілька варіантів кольорів, областей віджетів, розширену типографіку тощо. Підійде для сайту приватних шкіл з дистанційним навчанням, домашнього навчання, репетиторства, викладання окремих предметів, мовної школи, курсів, класів, тренінгів. В пакет входять преміум плагіни: Revolution Slider (19 доларів), WPBakery Page Builder (30 доларів) та PO Composer (16 доларів), які ви отримуєте безкоштовно.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Lingvico

Lingvico

Чудова п'ятизіркова тема для мовних курсів та онлайн навчання. Її можна використовувати для навчальних закладів, таких як коледжі та школи, тренінгів і курсів, як фізичних, так і з онлайн викладанням. Радимо спробувати цю тему й власникам бюро мовних перекладів та приватним перекладачам. Елегантний дизайн сумісний з останньою версією Elementor Page Builder, що спрощує створення власних макетів сторінок. Але в комплекті надається й багато готових сторінок, що дозволяє швидко запустити онлайн навчання.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Learnify

Learnify

Приголомшлива тема WordPress LMS, яка ідеально підходить для освітніх центрів, шкіл, дошкільних закладів, онлайн-курсів тощо. Ця тема надзвичайно легка, тому використання її як основи освітнього сайту призведе до того, що ваші студенти навчатимуться набагато швидше. І ви отримаєте гарний дизайн макета, який також легко налаштувати. Крім того, інтеграція преміум-плагінів, таких як Elementor і Slider Revolution, допоможе заощадити кілька десятків доларів.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

WordPress — це гнучка платформа CMS, яку можна перетворити на потужний веб-сайт LMS за допомогою найкращих тем WordPress LMS у поєднанні з відповідними плагінами LMS. Тому не поспішайте та оберіть свою тему LMS зі списку з розумом, враховуючи, який плагін WordPress LMS можете використовувати, щоб створити повноцінний освітній веб-сайт.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!
Алексей Шевченко
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий