Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

WordPress — це «найкращий друг розробника», як собака — «найкращий друг людини». Він допомагає розробляти та підтримувати веб-сайти без зайвого клопоту з написанням і компіляцією коду. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати ідеальну тему WordPress для вашого бізнесу та встановити необхідні плагіни.

Можна знайти безліч тем WordPress, спеціально розроблених для сайту тварин, наприклад, для ветеринарів, зоомагазинів, зооблогерів та інших любителів тварин. Усі ці теми WordPress мають гарні кольорові схеми, прості панелі навігації та повзунки домашньої сторінки. Вони ефективно запрограмовані для підтримки всіх необхідних плагінів, швидко адаптуються під різні екрани та зручні для мобільних пристроїв.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!

Більшість із них, як ви побачите, також оптимізовано для пошукових систем, щоб ви залишалися на вершині пошуку.

І ще одна гарна новина: всі теми містять готові шаблони. Це означає, що можна імпортувати готову домашню сторінку та попередньо розроблені шаблони для внутрішніх сторінок (Про нас, Контакти тощо). Після імпорту цих чудових сторінок використовувайте візуальний редактор, щоб внести необхідні зміни згідно бренду свого сайту.

Отже, подивіться на цю колекцію найкращих тем WordPress для тварин. Ми не можемо гарантувати, що вони такі ж милі, як ваші домашні тварини, але вони неймовірні!

Pets Club

Pets Club

Pet Club  — ідеальна тема WordPress, якщо ви прагнете створити веб-сайт для зоомагазину, ветеринарної клініки, курсів дресирування собак, притулків для тварин і готелів для домашніх тварин, дресирувальників собак/кішок або доглядачів за домашніми тваринами, а також центрів усиновлення чи спільноти тварин.

Тема створена за допомогою конструктору контенту Elementor. Завдяки сумісності з Woocommerce можете створити повноцінний магазин продуктів харчування для тварин, кормів, обладнання для птахів та риб,  іграшок тощо.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Qwery

Qwery

Багатоцільова та багатофункціональна тема, до якої розробники включили шаблон зоомагазину, або сайту чи блогу для тварин. Він швидко інсталюється та налаштовується (750 різноманітних параметрів), тому радимо звернути на нього увагу. На цьому шаблоні можна створити сайт вет-клініки, ветеринарної аптеки, притулку для собак та кішок, контактного зоопарку, салону по догляду за тваринами.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Grooming

Grooming

Це гарна адаптивна тема для сучасного салону з догляду за домашніми тваринами, компанії з продажу домашніх тварин, ветеринарної клініки. Підійде також для компаній, що надають послуги з вигулу та в'язки тварин, клубів прихильників тварин, зоомагазинів (сумісність з WooCommerce)  та ветеринарних клінік та кабінетів. Розробники підготували детальну документацію на всі параметри, опції та функції теми, тому радимо ознайомитися з нею.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

OnLeash

OnLeash

OnLeash – п'ятизіркова тема WordPress для послуг вигулу собак і обслуговування домашніх тварин. Вона може зацікавити власників притулків та готелей для тварин, дресувальників тварин, доглядальників за домашніми тваринами тощо. Тема містить десятки шорткодів, готові макети сторінок, верхніх та нижніх колонтитулів, щоб робить процес створення сайту дуже приємним. Тема сумісна з Visual Composer, Revolution Slider, Booked Appointments, Instagram Feed, Contact Form 7 тощо, і підтримує плагін WooCommerce для швидкого запуску онлайн-зоомагазина.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Equadio

Equadio

Подивіться демо-версію Equadio – ви одразу закохаєтеся у цю модну тему WordPress із мультиконцепційними петиціями та захистом дикої природи. Це чудове рішення для краудфандингу, сайтів петицій, екологічного активізму, соціальних кампаній, сучасного громадського руху тощо. Тема базується на потужному фреймворку ThemeREX, включає 5 універсальних макетів домашньої сторінки та створена за допомогою Elementor, гнучкого конструктора сторінок WordPress. Тема має повноцінну функцію петицій (через SpeakOut! Email Petitions) для підписання петицій онлайн, а також плагін Give – Donation для збору коштів.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Bonko

Bonko

Тема буде корисною тим, хто хоче відкрити притулок для тварин або вирішив надавати будь-які послуги для тварин (як-от стрижка домашніх тварин чи ветеринарне лікування), або будь-який інший бізнес, пов’язаний із тваринами. В пакеті ви отримаєте: два красиві макети домашньої сторінки, календар подій та управління ними, функцію продажу квитків, інтеграцію з плагіном донатів, готові шорткоди та сторінки (цін, гугл карт, новин, подій тощо).

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Ekoterra

Ekoterra

Тема підійде для екологічних кампаній, що займаються захистом тварин, риб і птахів; для організацій, що поширюють екофілософію та рятують Землю від знищення через забруднення, для сайтів новин природної тематики. Тема базується на ThemeREX, включає 4 універсальні скіни та створена на основі Elementor. Окрім значної кількості віджетів і шорткодів, гнучких параметрів і налаштувань теми, ви отримуєте багато готових сторінок, які достатньо трішечки налаштувати згідно з брендом.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Chinchilla

Chinchilla

Чудова тема  WordPress для опікунів домашніх тварин, а також для установ з усиновлення собак та котів, центрів догляду за тваринами, розплідників, змагань / чемпіонатів, включаючи форуми для тварин та виставок для службових та домашніх тварин. Завдяки сумісності теми з Woocommerce можна створити повноцінний магазин кормів для домашніх тварин, товарів для догляду, дресування та іграшок. Для створення форумів і спільнот використовуйте сумісність теми з BuddyPress.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Welsh Corgi

Welsh Corgi

Ця тема WordPress розроблена для ветеринарного медичного догляду за домашніми тваринами, у тому числі для клінік вузької спрямованості або ветеринарних центрів. Тема має дуже сучасний дизайн, представлений великими дивовижними зображеннями різних ветеринарних служб, тому підійде й для звичайних лікарів, медичних центрів, приватних ветеринарів, пітомників, для зоомагазину та блогу про котів, птахів та інших домашніх тварин.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Tails

Tails

Сучасна тема WordPress для сайту тварин: догляд за собаками та котами, птахами та рибами, харчування та засоби догляду за тваринами, дресура та ветеринарна допомога, продаж тварин та притулки. Ця тема WordPress справді багатоцільова: можна почати з простого блогу про тварин, а пізніше створити онлайн-магазин товарів для тварин, оскільки тема готова до WooCommerce із повністю розробленим онлайн-магазином.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Щоб розвивати свій бізнес, пов’язаний із домашніми тваринами, або додати йому максимум довіри, потрібен автентичний та професійний веб-сайт. І з правильною темою WordPress ви можете досягти цього з меншими витратами часу, зусиль і грошей, тому радимо детально придивитися до представлених тут тем.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!
Алексей Шевченко
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий