Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Ця колекція найкращих тем WordPress для онлайн-курсів містить варіанти створення веб-сайтів для освітніх організацій, а також теми для окремих осіб, які хочуть публікувати навчальний контент. Тож, не залежно від того, над яким онлайн-проектом або курсом ви не працюєте, тут ви знайдете відповідний варіант.

Хоча всі ці теми мають унікальний дизайн, включаючи макети домашньої сторінки та шаблони для окремих сторінок веб-сайту, усі вони сумісні принаймні з одним популярним плагіном електронного навчання WordPress або розробником онлайн-курсів. Тобто, якщо ви виберете хорошу тему онлайн-курсу, то отримаєте доступ до набору шаблонів, створених для бездоганної інтеграції з вашими призначеними плагінами.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!

Найкращих теми WordPress для онлайн освіти в 2022 році

Багато з цих тем онлайн-курсів WordPress дуже гнучкі. Отже, якщо ви бачите демонстраційний веб-сайт, який добре підходить для вашого проекту, але його можна було б трохи відкоригувати, ви точно зможете внести ці зміни за допомогою функцій налаштування.

Ці теми охоплюють увесь спектр веб-сайтів онлайн-курсів: від громадського харчування до блогерів, які хотіли б додати навчальний контекст на свій веб-сайт, до тих, хто хоче створити власну систему керування навчанням.

Education Center

Education CenterВідкриває колекцію сучасна освітня тема WordPress, створена для навчальних закладів з онлайн і офлайн навчанням. Тема також підійде для будь-яких курсів, сайтів дошкільних закладів, початкової школи та середньої школи, вищої освіти, дистанційних приватних шкіл, домашнього навчання, репетиторства, викладання, мовної школи, курсів, класів, тренінгів. Функціонал теми організовано навколо подання навчального процесу у високій якості: розширені вікторини, тести, опитування, хронометраж та розклад уроків, сертифікати та значки тощо.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Anesta

AnestaТема WordPress розроблена спеціально для інтранету, екстранету, спільнот та форумів BuddyPress, саме то, що потрібно для організації онлайн-навчання. Тому звертаємо вашу увагу на безліч опцій щодо комунікації зі слухачами курсу та презентації контенту. Завдяки плагіну LearnDash LMS тема має повнофункціональні інструменти для проведення онлайн-курсів, як платних, так і безкоштовних. А перевірити результати навчання можна через тестові завдання, що також реалізовано у цій темі.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Facultic

Facultic

Тема WordPress для онлайн-освітніх курсів, організації навчального процесу загально-освітніх шкіл та коледжів, університетів, курсів з профосвіти, та навіть підготовки дошкільнят до школи та репетиторів онлайн. Тема повністю сумісна з одним із найпопулярніших освітніх плагінів WordPress LearnPress LMS, за допомогою якого можна конструювати курси, розробляти вікторини та завдання для перевірки знань учнів, нараховувати та показувати бали, нагороди, видавати сертифікати.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Qwery

Qwery

Багато цільова тема WordPress з готовими макетами для освітніх програм та навчальних процесів онлайн. Є всі сторінки, щоб добре організувати ваш контент, як-от курси, викладачі, події, про нас, ціни тощо. Готові сторінки можна швидко налаштувати під свій курс, або школу онлайн навчання. Також приватним викладачам та репетиторам буде не важко справитися з параметрами налаштування та зміною дизайну. А професійна підтримка, детальна документація та регулярні оновлення зроблять ваш сайт конкурентно спроможнім у освітній галузі.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

SmartHead

SmartHead

Ця тема - ідеальний варіант для репетиторського центру, каталогу репетиторів та приватних викладачів. Для цього в темі реалізовано: розширений пошук репетиторів, форма реєстрації репетиторів та готові до використання таблиці цін, бланки заявок тощо. Функціональні можливості теми підійдуть для навчальних закладів, таких як коледж, школа, інститут, університет, академія, а також для тренінгів, вебінарів та курсів, які проводяться як офлайн, так і онлайн.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Learnify

Learnify

П'ятизіркова тема для онлайн освіти, навчальних та освітніх програм, сайтів навчальних центрів, гуртків та клубів. Також на її основі можна організувати сайт дистанційної приватної школи, домашнього навчання, репетиторства, мовних шкіл та курсів, майстер-класів, тренінгів та віртуального самонавчання. Тема сумісна з такими плагінами: Elegro Crypto Payment, Елементор, LearnDash LMS, LearnDash LMS – сітка курсу, WooCommerce, Календар подій тощо.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Lingvico

Lingvico

Модна та стильна тема WordPress для освітніх центрів і навчальних курсів із сучасним, чистим та свіжим дизайном. Lingvico стане ідеальним варіантом для мовних центрів і каталогів репетиторських послуг, а також для навчальних закладів, у тому числі коледжів та шкіл, тренінгів і курсів, як з очним, так і онлайн навчанням. Також радимо розглянути цю тему для бюро мовних центрів, агентства репетиторських послуг тощо. Розробники впровадили 750+ параметрів налаштування,  спеціальні типи публікацій, спеціальні набори віджетів, спеціальні шорткоди і багато інших зручних опцій для додавання унікальності дизайну та функціоналу сайту.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Basil

Basil

Елегантна, адаптивна та чиста тема WordPress для кулінарної школи або агентства з надання послуг кулінарних майстерень, веб-сайтів для обміну рецептами, продажу кулінарних книг та продуктів, блогу про їжу та сторінки шеф-кухаря або будь-якого іншого тематичного сайту електронної комерції, фірми, магазину чи бюро. Тема постачається з корисними плагінами та елементами для швидкої роботи сайту. Налаштування дизайну реалізується легким перетягуванням за допомогою конструктора сторінок WPBakery.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Studeon

Studeon

П'ятизіркова освітня тема розроблена спеціально для сайтів курсів, що можна організовувати як офлайн, так і онлайн, майстер-класів, конференцій та мовних курсів і шкіл. У комплект теми входить багато корисних плагінів, за допомогою яких ви зможете зробити готові онлайн-курси, здійснювати управління подіями та заносити їх у календар, сформувати необхідні форми на основі розширених контактних форм та організувати магазин Woocommerce.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Language Center & Online School Education

Language Center & Online School EducationЗакриває колекцію ще одна п'ятизіркова багатоцільова освітня тема WordPress із модним та чистим дизайном. Ця тема - ідеальний варіант для мовного центру або школи, сервісу чи агенції з репетиторських послуг. Тема інтегрує багато корисних плагінів для покращення вашого веб-сайту. Налаштовуйте кожну деталь за допомогою WPBakery, Revolution Slider тощо.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Вибрати правильну тему для свого сайту електронного навчання неважко, якщо ви знаєте правильні фактори, на які слід звернути увагу. Під час вибору слід звернути увагу на швидкість завантаження, сумісність із вашою LMS, функції оптимізації SEO, функцію легкого імпорту демонстрації та якість підтримки розробників. І саме тому ми вибрали ці теми для нашої колекції.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!
Алексей Шевченко
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий