Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Багато хто воліє віддавати організацію святкових заходів фахівцям, щоб не ламати голову над тим, як порадувати гостей і розважити дорослих та дітей. Хорошим способом просування є інтернет-розкрутка, особливо якщо є не тільки соціальна мережа, а й повноцінний сайт-візитка або більш серйозний ресурс. Теми WordPress допоможуть швидко створити свою сторінку без зайвих витрат.

У цій статті представлено купу високоякісних святкових тем WordPress. Незалежно від того, чи намагаєтеся ви знайти найкращий формат для свого власного святкового бізнесу, чи маєте справу з починаннями клієнта, зупинитися у величезному архіві тем WordPress може поглинути ваш час.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!

Кожна з тем містить приголомшливий асортимент зручних інструментів і керованих компонентів, які допоможуть створити онлайн присутність та розширити клієнтську базу. Незалежно від того, чи відчуваєте ви себе зовсім не на своєму місці щодо створення та налаштування сайту, представлені теми будуть найкращою допомогою для вас завдяки їхнім адаптивним та інстинктивним якостям.

Festy

Festy

Festy — це потужна, яскрава тема WordPress із сучасним святковим дизайном для парку розваг, концертів і фестивалів. Тема містить спеціально розроблені готові демо для цирку, парку тварин, вуличного фестивалю, фестивалю їжі, музичного фестивалю тощо. Можна розглянути як варіант для парків атракціонів, включаючи американські гіркі та каруселі, а також для сайтів подій, святкувань чи вечірок. Festy повністю сумісна з плагіном  Woocommerce, тому можна зробити магазин подарунків, подарункових сертифікатів або квитків на атракціони та вистави.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Royal Event

Royal Event

Royal Event — це вишукана тема WordPress зі святковим та елегантним дизайном для планувальника подій і обслуговування святкових урочистостей та вечірок. Також підійде для професійного веб-сайту кейтерингової компанії, івент агенції, організаторів весіль, тамади. Ваші постійні користувачі та гості можуть бронювати місце або записуватися на зустрічі онлайн, управляти замовленням через плагін Online menu management. Завдяки інтеграції з  Woocommerce можна створити стильний магазин подарунків, сувенірів чи будь-чого.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Qwery

Qwery
Багатоцільова бізнес-тема WordPress з чудовим макетом для оформлення сайту весілля, агенції з організації свят, урочистих заходів, весільних церемоній, фестивалів, вистав, концертів тощо. Інсталяція в один клік наддасть вам більше часу на налаштування дизайну під особисті кольори та стилістику бренду. А стильні макети портфоліо донесуть до відвідувача сайту високий рівень вашого професіоналізму, і водночас, познайомлять з проектами, у яких ви профі.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Love Story

Love Story

Love Story — це елегантна, стильна й приваблива тема WordPress для планувальника весілля та подій із модним і ніжним дизайном. Розроблена для агенції з планування та організації весілля, будь-яких компаній, що планують різноманітні заходи: вечірки, дні народження, урочистості, ділові зустрічі, конференції, тренінги. Для того, щоб замовники ваших послуг могли швидко орієнтуватися у вартості послуг, в темі адаптовано функціонал Прайс. І звісно магазин Woocommerce буде в пригоді саме для цієї ніші.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

HeartStar

HeartStar

HeartStar — барвиста WordPress тема для магазину подарунків і планування подій, дитячих свята івентів будь-якої тематики. Тема згодиться для магазину подарунків, прикрас для вечірок, весільних аксесуарів, який може легко налаштувати кожен користувач. HeartStar включає два макети домашньої сторінки, що дозволяє показати всю необхідну інформацію про вид послуги або товари, які ви пропонуєте. Рекомендуємо звернути увагу на цю тему професійних декораторів, банкетних менеджерів або організаторів подій, як приватних підприємців, так і агенцій.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Flowers Boutique and Florist

Flowers Boutique and Florist

"Квіткова" тема WordPress ретельно розроблена для веб-сайтів флористичного напряму. Вона орієнтована на агентства флористичних послуг, фірми з флористичного оформлення банкетів та свят, компанії з декорування приміщень та церемоній, приватних флористів та декораторів. Тема ідеально підходить для інтернет-магазину квітів, оскільки розробники підготували її для WooCommerce. Для швидкого запуску сайту можна скористатися готовим варіантами домашньої сторінки: Весілля, День народження, Замовлення букета.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Camelia

Camelia

Camelia – чиста тема WordPress ретельно розроблена для сучасної флористичної студії, декорування свят, агенції квіткових магазинів, стильного квіткового магазину, флориста-декоратора свят. Тема готова до WooCommerce, тому ідеально підходить для: магазина квітів, квіткового бутіка, флористичного магазина, магазина подарунків, святкового декору, сувенірного магазина. Десятки готових сторінок, на кшталт команда, про нас, послуги, продукти, таблиці цін, події, блог, бронювання, скоротять час налаштування вашого бізнесу та прискорять його запуск.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Plan My Day

Plan My Day

Plan My Day — ще одна красива тема WordPress для планувальника весілля та святкових подій. Розроблена для агентства з планування весілля, індивідуального весільного організатора, дизайнера або будь-якої компанії, яка планує заходи, наприклад, бюро вечірок та паті, послуги з проведення днів народження, зустрічей, бізнес-конференцій, тренінгів, семінарів. Повна сумісність із магазином Woocommerce надає можливість продавати будь-які аксесуари та сувеніри для вечірок, подарунки та подарункові сертифікати, канцелярські товари.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

EmojiNation

EmojiNation

EmojiNation — весела яскрава тема WordPress для нічних клубів, концертів, діджеїв, музичних фестивалів із сучасним святковим дизайном. Підійде й для організаторів вечірок, паті, виїзних святкувань, випускних балів, незвичні весілля. EmojiNation можна використовувати для особистого сайту ді-джея або музиканта, джазового виконавця або співака. Тема сумісна з великою кількістю чудових плагінів: Revolution Slider, Essential Grid, Booking Calendar, WPBakery Page Builder, завдяки яким можна створити унікальний сайт.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Daiquiri

Daiquiri

Daiquiri завершує наш перелік найкращих святкових тем WordPress. Вона підійде для всіх видів харчового бізнесу, таких як ресторани, кафе, спортивні паби, пекарні, піцерії тощо, що займаються обслуговуванням святкувань та урочистостей, вечірок, випускних, весіль.  Зверніть увагу на те, що тема дозволяє продемонструвати своє меню у простий для навігації спосіб (включаючи категоризацію, рецепти, інформацію про харчування тощо) завдяки інтеграції спеціального формату публікацій. А ще можна налагодити онлайн-запис, використовувати готові рішення для бару, прайси, барне меню, чеки, запустити онлайн-менеджмент подій.

Деталі | Демо | Замовити сайт на цьому шаблоні | Протестувати хостінг

Ми впевнені, що ці потужні й водночас елегантні та креативні теми WordPress для організації різноманітних свят, урочистостей, вечірок, та більш серйозних заходів на кшталт конференцій та семінарів, допоможуть вам запустити ваш бізнес онлайн швидко й без проблем. Всі наведені у дописі теми мають сучасний конструктор сторінок. інтеграцію с електронною комерцією та функціонал ведення бізнесу онлайн.

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!
Алексей Шевченко
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий