Больше результатов...

Generic selectors
Только точные совпадения
Искать в заголовках
Искать в контенте
Post Type Selectors
Filter by Categories
FAQ
Hostenko
Вдохновение
Видеоуроки
Новости
Плагины
Темы
Уроки
Хаки

Надаємо цікаве, на наш погляд, дослідження американського автора Джеффа Чендлера, який піше дописи для порталу torquemag.io.

iOS на iPhone XR

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!

''Давно не використовував для створення контенту додаток WordPress для iOS. Сьогодні вирішив спробувати його, щоб перевірити редактор блоків і, чи є в ньому подібні особливості, як у настільному аналогу. Перед тим, як запустити програму, я не дуже сподівався на досвід, через який збирався пройти, але був приємно здивований.

Почав я з того, що підключив додаток до свого облікового запису WordPress.com і написав публікацію, використовуючи, як я вважаю, найпоширеніші блоки, як-от абзац, цитата, зображення, список, заголовок і відео. Набираючи текст на клавіатурі свого телефону, як півень клює кукурудзяні зерна, досвід написання був кращим, ніж я собі уявляв. Додавання нових блоків здійснюється одним натисканням кнопки. Ще помітив, що над блоками є зручна опція пошуку.

Опція пошуку

Інтерфейс вибору блоку WordPress для iOS

Більшість блоків, які я використовував, працювали, як і очікувалося, без проблем. Виняток становив жахливий блок цитат. Я все ще маю проблеми з ним у настільній версії редактора блоків, і ці проблеми продовжувалися в мобільному додатку. Ви не можете вставити два абзаци тексту в блок цитат, не перетворивши на блок абзаців. Спосіб обійти це на робочому столі — вибрати обидва блоки абзаців і перетворити їх на блок цитат, але, як я виявив, у додатку немає способу вибрати кілька блоків.

Дивіться також:

Як додати калькулятор вартості на сайт WordPress

З 2019 року на GitHub існує постійна проблема, пов’язана з цією функцією. У 2019 і 2020 роках розробники обговорювали використання тривалого натискання, щоб активувати можливість вибору кількох блоків, але ця функція використовується для перетягування блоків вгору або вниз.

Калькулятор вартості на сайт WordPress

Інтерфейс блокування WordPress для iOS

Здається природним довго натискати на блок і мати можливість перетягувати його вгору або вниз, але думаю, що було б непогано, якби я міг вибрати блок над або під вибраним іншим пальцем під час тривалого натискання. Або, можливо, простіший метод, але такий, який може захаращувати інтерфейс користувача або займати місце, — це перегляд списку блоків, де можна вибрати кілька блоків без жодного довгого натискання або використання кількох пальців. Розробники ще не придумали рішення, тому використання блоку цитат найближчим часом залишиться не ідеальним.

Це не мій улюблений спосіб написання контенту для сайту, але в певному сенсі версія редактора блоків для маленького екрана здається менш незграбною, ніж її комп’ютерна версія. Окрім проблем, пов’язаних із блоком цитат, я справді вражений тим, наскільки добре працює інтерфейс. Подяка розробникам, які працюють над додатком WordPress для iOS, оскільки вони зробили чудову роботу, створивши великий новий інтерфейс для написання, який можна використовувати на маленькому екрані.''

Джерело: torquemag.io

inet.ws - Powerful VPS Hosting in the USA, Canada, UK and DE!
Алексей Шевченко
редактор wpcafe
Изучает сайтостроение с 2008 года. Практикующий вебмастер, специализирующий на создание сайтов на WordPress. Задать вопрос Алексею можно на https://profiles.wordpress.org/wpthemeus/

Комментарии к записи: 0

Добавить комментарий